Pokračujeme: Les potrebuje aj našu pomoc! Minulú sobotu 17. 3. 2018 ani slabý dážď neodradil veľkých či malých Dúbravčanov a začali sme čistiť les. To, čo sme aj kvôli následnému sneženiu nestihli dokončiť, dokončíme zajtra, 24. 3. 2018 od 10:00, opäť v lese za bytovými domami na ulici Martina Granca. Pristavený bude veľký kontajner, rukavice a vrecia budú k dispozícii. Samozrejme aj drobné občerstvenie pre všetkých hladošov.

OZ Žime krajšie v spolupráci s Mestskou časťou Bratislava – Dúbravka vás pozývajú na spoločnú jarnú brigádu, ktorá bude zameraná na vyčistenie lesa v lokalite Brižite (vstup do lesa za Záhradnými vilami). Príďte, spoločne môžme zlepšiť životné prostredie v našom lese.

KEDY? 17. 3. 2018 (sobota) o 10:00
KDE? Ulica Martina Granca, stretnutie na lúke pri rozostavanej budove Peknej Vyhliadky

Blízkosť lesa pri našich domovoch je pre nás všetkých veľkým bonusom. Posnažme sa spoločne o jeho obnovu a záchranu. V pláne je vyčistiť les od odpadkov popri ceste smerom na Bory. Kontajner bude pristavený. Vrecia a rukavice budú k dispozícií. Pre všetkých brigádnikov bude zabezpečené občerstvenie. V prípade dobrého počasia pripravíme spoločnú opekačku. V prípade daždivého počasia sa brigáda presúva na nasledujúcu sobotu, t. j. 24. 3. 2018 o 10:00 h.

Tešíme sa na vás!